Home Aktualności 55. Rallye Monte-Calvaria 2023
55. Rallye Monte-Calvaria 2023

55. Rallye Monte-Calvaria 2023

0

Automobilklub Polski: „Trwają intensywne przygotowania do jubileuszowego 55. Rallye Monte-Calvaria 2023. W sobotę 25 lutego odbędzie się kolejna długo oczekiwana edycja tej imprezy. Dla uczestników przygotowaliśmy 17 prób sprawnościowych na terenie Góry Kalwarii, Mysiadła, Piaseczna oraz Słomczyna.

Dzięki uprzejmości Automobilklubu Rzemieślnik planujemy jeździć między innymi po torze asfaltowym oraz szutrowej trasie z hopami znanej z Rajdu Barbórka. Nie zrezygnowaliśmy również z ubiegłorocznych prób na terenie PWiK w Piasecznie oraz Mysiadle, które zebrały bardzo pozytywne opinie. Przy okazji jubileuszowej edycji powracamy również do lubianych i mile wspominanych z przed kilku lat prób na terenie miasta Góra Kalwaria.

Miło nam poinformować, że partnerem strategicznym imprezy został Hotel Koszary Arche, gdzie w sobotę zlokalizowane będzie Biuro Imprezy oraz rozdanie nagród.

Honorowy patronat nad imprezą zapowiedział burmistrz miasta i gminy Góra Kalwaria P. Arkadiusz Strzyżewski.

Wirtualna tablica ogłoszeń
Wirtualna Tablica Ogłoszeń dostępna jest także w aplikacji „Sportity” na telefonach i tabletach. Aplikację „Sportity” można pobrać z Google Play lub AppStore. Aby wyświetlić Wirtualną Tablicę Ogłoszeń w aplikacji, należy użyć hasła RMC2023. Powiadomienia wysyłane przez aplikację poinformują o opublikowaniu nowego dokumentu.

Uczestnik zamierzający wziąć udział w KJS 55. Rallye Monte-Calvaria musi wypełnić zgłoszenie na stronie internetowej rajd.internetowy.pl/