Home Aktualności Tor Modlin Rally Show 2021 z Stage Show
Tor Modlin Rally Show 2021 z Stage Show

Tor Modlin Rally Show 2021 z Stage Show

0

Sprzedaż biletów na Tor Modlin Rally Show 2021 trwa. Dla kibiców przygotowane zostały 4 typy wejściówek: całodniowe wejścia wolnostojące, bilety na trybuny w strefie kibica w której znajdować się będą dodatkowo foodtracki, a także pakiety VIP oraz VIP Gold pozwalające na oglądanie zawodów z budynku Toru Modlin, skorzystanie z dostępnych gorących napojów i kateringu.  Sprzedaż biletów prowadzona jest na  oficjalnej stronie Toru Modlin

27 listopada będzie wyjątkowym świętem dla wszystkich entuzjastów rajdów samochodowych. Na kibiców oraz zawodników czeka ponad 36 km odcinków specjalnych na terenie Toru i Twierdzy w Modline. Nie obejdzie się także bez rywalizacji na nocnym odcinku Kryterium Toru Modlin. Na jednym z odcinków specjalnych kierowcy dwukrotnie rywalizować będą na odcinkach równoległych startując jednocześnie z jednej linii. Dodatkową atrakcją będzie Stage Show. Po raz pierwszy w historii polskiego motorsportu przejazd pokazowy będzie oceniany przez jury.

   28 listopada, podczas Show Pucharu Toru Modlin, rywalizować będą amatorzy, dla których przygotowana zostanie konfiguracja nocnego odcinka Kryterium Toru Modlin.

    Obydwa wydarzenia będą transmitowane na żywo w telewizji Motowizja oraz w intrenecie w niespotykanej dotychczas skali – planujemy dotrzeć do blisko 3 milionów odbiorców.

    24 i 25 listopada odbędą się treningi przed sobotnimi zmaganiami. Rejestracja na zawody oraz treningi dostępna jest na portalu link