Home Aktualności Mr. & Mrs. Lubiak – nowy duet w Rajdzie Barbórka
Mr. & Mrs. Lubiak – nowy duet w Rajdzie Barbórka

Mr. & Mrs. Lubiak – nowy duet w Rajdzie Barbórka

0
Rajd Barbórka jest dla każdego stającego na jego starcie wyjątkowym wydarzeniem. Nie chodzi o ponad 100 zgłoszonych załóg ani o krótkie odcinki tych zawodów, ale o jego magię i czar. Jest w tym rajdzie coś wyjątkowego i każdego ogarniają niezwykłe emocje. Nie inaczej będzie w zespole Macieja Lubiaka, który na prawy fotel swojej rajdówki zaprosił… swoją żonę.

Anna Lubiak jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie, występowała na największych scenach w kraju i za granicą, biorąc udział w największych produkcjach Teatru Muzycznego Roma, jak Mamma Mia, Deszczowa Piosenka, Crazy for You czy Piloci. Załoga Lubiak/Lubiak wystartuje Hyundaiem i20 R5, którym Maciek ścigał się w tym sezonie w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Maciej Lubiak: Cała moja rodzina to najlepsi kibice na świecie. Zapraszając moją żonę Anię na prawy fotel rajdówki mogę podziękować jej za wsparcie, jakie otrzymuję podczas sezonu. Mam nadzieję, że gdy tylko staniemy na starcie pierwszego odcinka, będziemy się świetnie bawić i w ten sposób rozpoczniemy naszą nową rodzinną tradycję. Z tatą startuję Maluchem w Żubrach i lodowym wyścigu, z moją żoną mam nadzieję co roku pojawiać się w Barbórce. Liczę na to, że gdy siądzie w prawdziwym samochodzie rajdowym, poczuje te niesamowite wciskanie w fotel, endorfiny będą buzować również w jej żyłach.

Anna Lubiak: Przed moim pierwszym w życiu rajdem czuję się…świetnie! Choć jestem troszkę przerażona odpowiedzialnością, ale też mocno szczęśliwa możliwością poznania pasji mojego męża od środka. Denerwuje się nowymi przeżyciami, ale też ogarnia mnie spokój, bo wiem, że jestem w najlepszych możliwych rękach. Amplituda moich uczuć jest ogromna – od euforii do załamania na co dałam się namówić. Gdyby nie moja miłość do Maćka, zapewne nie zgodziłabym się na start w żadnym rajdzie, a co dopiero w Barbórce!