Home Aktualności ZRZUTKA: Dla Michała Karolczyka – pomóżmy mu dalej spełniać marzenia !!!
ZRZUTKA: Dla Michała Karolczyka – pomóżmy mu dalej spełniać marzenia !!!

ZRZUTKA: Dla Michała Karolczyka – pomóżmy mu dalej spełniać marzenia !!!

0

Podczas ostatniego weekendu GSMP 2019 w Korczynie, po tym jak w sobotę Michał Karolczyk przypieczętował tytuł Mistrza Polski 2019 w swojej klasie, w niedzielę zakończył zmagania z „mocnym uderzeniem”. Zawodnikowi nic poważnego na szczęście się nie stało, niestety tego samego o samochodzie powiedzieć nie można. Auto zostało zniszczone, a sam kierowca stanął przed dużym wyzwaniem odbudowy i przygotowania się do sezonu 2020. Jego narzeczona wraz z przyjaciółmi postanowiła wesprzeć Michała i wspólnie zorganizowali zbiórkę, która wspomoże odbudowę samochodu:

->ZRZUTKA<-

Karolina Pietrzak: „Michał jest pełnym pasji zawodnikiem, który swoje życie poświęca motosportowi. Jest zeszłorocznym Vice Mistrzem Polski oraz świeżo upieczonym Mistrzem Polski w swojej klasie. Niestety podczas ostatniej rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2019 w Korczynie, uległ poważnemu wypadkowi, a jego samochód został doszczętnie zniszczony. Niestety odbudowa i naprawa samochodu przewyższa jego wszelkie możliwości.
Michał jest młodym, bardzo ambitnym i utalentowanym człowiekiem, który nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do samego końca. Natomiast większość kosztów związanych ze startami w zawodach finansuje z własnej kieszeni. Teraz stanął w miejscu przez ten wypadek, co w tym momencie przekreśla jego dalszą karierę.
Niestety zniszczenia samochodu znacznie przewyższają jego finansowe możliwości.
Pomóżmy Michałowi kontynuować jego karierę, dalej się rozwijać i dążyć do spełniania marzeń.

Jestem narzeczoną Michała i wiem, że sam by nie poprosił nawet o złotówkę, dlatego zrzutkę założyłam sama.”

ZDJĘCIA Z WYPADKU – Lubelska Strefa Wyścigowa
foto: Lubelska Strefa Wyścigowa