Po pasjonującym boju z Pawłem Moglo Miroslav Zapletal wygrał Baja Szczecinek 2019. To jego drugi triumf w tym sezonie.

Zapletal z Sykorą wygrali dwa z czterech odcinków specjalnych, tyle samo co duet Molgo/Jandrowicz, ale na mecie mieli czas lepszy o 50 sekund. Trzecie miejsce zajęła załoga Vaculik/Plechaty.

W UTV triufowali Kubiczek/Nowak przed duetem Białkowski/Baśkiewicz, a dopiero na trzecim miejscu znaleźli się faworyci, czyli Stocerz z Martonem.

W TH wygrali Soboń z Markowskim, a w T2 najlepszy był duetSzwagrzyk/Moliter.

WYNIKI >>

RPPST dla Goczała i Gospodarczyka

Kolejny triumf w sezonie duetu przemierzającego rajdy terenowe pojazdem Can Am Maverick X3. Goczał i Gospodarczyk triufmowali w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz w grupie UTV.

W S1 najszybsi byli Gołka i Górka (drugie miejsce w „generalce”) przed Jeziorskim i Dołhanem. W S2 zwycięzyli Kobyłecki i Pawłowski.

W Dacia Duster Elf Cup po raz drugi w sezonie najszybszy był Pascal Brodnicki pilotowany przez Ernesta Góreckiego.