Home Aktualności PLATINUM 3 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza
PLATINUM 3 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

PLATINUM 3 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

0

W dniach 5-7.04.2019 Automobilklub Krakowski przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Wieliczka i Starostwem Powiatu Wielickiego oraz przy pomocy Gmin Gdów, Łapanów i Raciechowice organizuje PLATINUM 3 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

NOCLEGI NA ZAWODY – Hotel Koral Wieliczka
lokalizacje

W dniu 5 kwietnia w „Solnym Mieście” w Wieliczce odbędzie się odbiór administracyjny zawodników i badanie kontrolne zgłoszonych samochodów. Na sobotę 6 kwietnia przewidziane jest rozegranie 2 OS-ów na terenie Gmin Gdów, Łapanów i Raciechowice z przerwą komasacyjną na Rynku w Łapanowie. Następnie zawodnicy wracają do Wieliczki gdzie wieczorem zostanie rozegrany tradycyjny OS Wieliczka Rynek. W niedzielę 7 kwietnia na zakończenie rajdu rozegrany zostanie OS Solne Miasto.
Wszystkie OS-y będą przejeżdżane dwukrotnie. Łącznie zawodnicy będą mieli do pokonania 39 km odcinków specjalnych.

Tak jak w poprzednich latach głównym celem tych zawodów jest przypomnienie sylwetek dwóch wybitnych zawodników, którzy wpisali się na stałe do historii sportu samochodowego.

Na starcie rajdu pojawią się również samochody Historyczne, które będą równolegle rywalizowały w I eliminacji Historycznego Pucharu Południa.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Memoriału www.superos.pl przygotowanej jak co roku przez zespół redakcji TopRally.pl