Home Aktualności Rallytechnology na mecie 56. Rajdu Barbórka. Czas na kolejne wyzwania!
Rallytechnology na mecie 56. Rajdu Barbórka. Czas na kolejne wyzwania!

Rallytechnology na mecie 56. Rajdu Barbórka. Czas na kolejne wyzwania!

0

Najlepsi zawodnicy w Polsce po raz 56. walczyli o wygraną w jednym z najbardziej prestiżowych rajdów w Polsce, Rajdzie Barbórka. Na mecie warszawskiej imprezy w komplecie zameldowały się załogi zespołu Rallytechnology, Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz oraz Grzegorz Bonder i Jakub Gerber.

Reprezentanci zespołu Rallytechnology przystąpili do rywalizacji w bliźniaczych Fordach Fiesta R5. Dla Tomka Gryca i Michała Kuśnierza był to powrót do tego samochodu po prawie rocznej przerwie. Ostatecznie załoga zajęła 13. miejsce w klasyfikacji generalnej i 9. na odcinku Kryterium Karowa. Za kierownicą auta R5 zadebiutował natomiast pilotowany przez Jakuba Gerbera Grzegorz Bonder. Przesiadka do nowego samochodu zaowocowała u niego 11. pozycją w generalce i 13. na Karowej.

Rajd Barbórka to wydarzenie, na który czeka się przez cały rok – mówi Robert Gabryszewski, szef zespołu Rallytechnology. – W ten weekend warunki do ścigania były świetne. W sobotę w Warszawie utrzymywał się mróz, jednak było sucho i słonecznie, co rzadko się tutaj zdarza. Przyjechaliśmy tu przede wszystkim dobrze się bawić i rozgrzać kibiców widowiskową jazdą. Teraz przyszedł czas na planowanie następnego sezonu, w którym również będzie się wiele działo. Dziękujemy za Wasz doping i do zobaczenia!