Home Aktualności WILLIAMS MARTINI RACING i PKN ORLEN ogłaszają partnerstwo | + VIDEO
WILLIAMS MARTINI RACING i PKN ORLEN ogłaszają partnerstwo | + VIDEO

WILLIAMS MARTINI RACING i PKN ORLEN ogłaszają partnerstwo | + VIDEO

0

WILLIAMS MARTINI RACING ogłosił dziś partnerstwo z PKN ORLEN, wiodącym graczem na rynku paliw i energii.

PKN ORLEN szczyci się innowacyjnością i technologią, zachowując silny nacisk na tworzenie wartości. Przedsiębiorstwo petrochemiczne zorientowane na klienta działa w ponad 90 krajach na sześciu kontynentach.

Robert Kubica ogłoszenie współpracy z PKN ORLEN

Z dumą informujemy, że PKN ORLEN został Oficjalnym Partnerem zespołu @WilliamsRacing na sezon 2019 / We are happy to announce that PKN ORLEN have become an Official Partner of @WilliamsRacing for the 2019 season@Robert Kubica – Klub Kibiców

Opublikowany przez Robert Kubica – Klub Kibiców Czwartek, 29 listopada 2018

W ramach umowy PKN ORLEN będzie miał branding na tylnym błotniku, nosie, układzie dolotowym i obu lustrach FW42. Ponadto ich logo pojawi się na kaskach kierowców, kombinezonach mechaników i mechaników oraz na zestawie drużynowym.

Claire Williams, zastępca szefa zespołu, skomentowała: „Z przyjemnością ogłaszamy, że PKN ORLEN będzie partnerem Williams Martini Racing na sezon 2019. Williams oznacza technologię, innowacyjność i najwyższej klasy inżynierię, a te synergie z PKN ORLEN przyczynią się do rozwoju naszego partnerstwa „.

Daniel Obajtel, Prezes Zarządu i Prezes Zarządu PKN ORLEN powiedział: „Współpraca PKN ORLEN i Williams Martini Racing rozpoczyna nową erę dla sportów motorowych w Polsce, a także buduje globalny zasięg naszej marki. Warto pamiętać, że Grupa ORLEN posiada dziś aktywa w pięciu krajach w Europie i Ameryce Północnej. Nasze produkty są dostępne w ponad 90 krajach na całym świecie. Oznacza to, że poszukujemy globalnych kanałów komunikacji, aby ustanowić międzynarodową pozycję. Udział w wyścigach Formuły Jeden jest jednym z najskuteczniejszych sposobów promowania naszej marki poprzez sponsorowanie sportu. Cieszymy się, że możemy rozpocząć ten sport z firmą Williams. Z zespołem, który właśnie ogłosił Roberta Kubicę jako kierowcę wyścigowego w 2019 roku, jedynego Polaka, który brał udział w Formule 1, chcemy towarzyszyć mu w jego drodze powrotnej na szczyt. „